معرفی خدمات گروه مدیریت جلالی

آموزش، استقرار و پیاده سازی استانداردهای بین المللی ایزو

با کسب سال ها تجربه در حوزه آموزش و استقرار سیستم های مدیریتی در بسیاری از صنایع و کسب و کارها (صنایع خودروسازی، ساختمان، نفت و گاز و پتروشیمی، غذایی، معادن، خدماتی و …) به خود می بالیم که بهره وری لازم را برای مشتریان به ارمغان آورده ایم و رضایت آنها گواه این ادعا می باشد. خدمات ما در این حوزه میزان انطباق فعالیت کسب و کار شما با استانداردهای بین المللی و هرچه نزدیک تر کردن آنها بهم می باشد.

سفارش دهید

آموزش و تهیه طرح های HSE و HACCP

بسیاری از کارفرمایان در صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و پتروشیمی در هنگام قرارداد با پیمانکاران خود این طرح HSE (ایمنی، بهداشت و محیط زیست) را مطالبه می نمایند. و پیمانکار را ملزم به رعایت آن می کنند. تیم ما هم آموزش لازم را به شما می دهند و هم در تدوین آن به شما کمک می کنند.

به منظور آموزش و تدوین طرح آنالیز خطرات و نقاط کنترل بحرانی HACCP در صنایع غذایی نیز ما همراه شما خواهیم بود.

سفارش دهید

ثبت و صدور نشان و گواهینامه CE

گواهینامه CE در محصولات تجاری (با نماد CЄ) به این معنی است که سازنده یا واردکننده مطابقت کالا را با استانداردهای بهداشت، ایمنی و حفاظت از محیط‌زیست اروپا تأیید می‌کند.

سفارش دهید

تهیه طرح توجیهی و طرح تجاری

هر کسب و کاری برای شروع نیاز به بررسی، تحقیق و مطالعه بازار دارد و بایستی میزان و پیش بینی درآمد و هزینه آن مشخص گردد ما این کار را برای شما انجام می دهیم و چشم اندازی برای شما ترسیم خواهیم کرد. و در ادامه مسیر نیز طرح تجاری کسب و کار شما را تهیه و تدوین خواهیم کرد. تا بتوانید براساس آن استراتژی مسیر کسب و کار را به سمت جلو پیش ببرید.

ثبت و صدور گواهینامه های آموزشی بین المللی ایزو شخصی و شرکتی

گروه مدیریتی جلالی با همکاری نهاد بین المللی ثبت و صدور گواهینامه اینسپکت با اعتبار TURKAK ترکیه و IASآمریکا  توانسته فرآیند ممیزی و ثبت و صدور گواهینامه های ایزو، CE اروپا و حلال مواد غذایی را بصورت مستقل از فرآیندها و فعالیت های خود انجام دهد بطوریکه تاکنون صنایع و شرکت های مختلف توانسته اند این گواهینامه ها را دریافت نمایند.

با ما در تماس باشید

همکاران ما آماده پاسخ‌گویی و مشاوره رایگان برای راهتمایی شما عزیزان هستند

02171057626

برخی از خدمات ما

مفتخر هستیم در طول سال های فعالیت نیازهای مشتریان را شناسایی و خدمات رسانی مناسب را انجام دهیم

با ما تماس بگیرید

با کمال میل منتظر شنیدن نیازهای کاری شما در حوزه سیستم های مدیریتی ایزو، راه اندازی کارخانجات، تهیه طرح توجیهی و تجاری، HSE Plan، برندینگ، آموزش و ثبت و صدور گواهینامه های بین المللی ایزو هستیم

    نام *

    نام خانوادگی *

    آدرس ایمیل *

    شماره تماس

    چطور میتوانیم کمکتان کنیم؟