خرید گواهینامه ایزو چگونه است؟

ما به سولات شما در حوزه خرید گواهینامه ایزو پاسخ خواهیم داد:

خرید گواهینامه ایزو چگونه است؟

چرا باید گواهینامه ایزو بخریم؟

از چه مراکز و مراجعی گواهینامه ایزو معتبر بخریم؟

مراحل و شرایط خرید گواهینامه ایزو چطور است؟

مدارک لازم برای خرید گواهینامه ایزو چیست؟

هزینه و قیمت خرید گواهینامه ایزو چقدر است؟

خرید گواهینامه ایزو با اصالت و ردیابی آن

خرید گواهینامه های ایزو 9001، 14001 و 45001

خرید گواهینامه ایزو برای مناقصات

خرید گواهینامه ایزو برای دریافت کد IR صادرات

خرید گواهینامه ایزو فوری 

خرید گواهینامه ایزو چگونه است؟

خرید گواهینامه ایزو در واقع خرید خدمات از شرکت های صدور گواهینامه ایزو یا CB می باشد این خدمات می تواند شامل ممیزی استاندارد ایزو و ثبت و صدور گواهینامه بین المللی آن باشد. حال این شرکت های صدور گواهینامه را چگونه پیدا و انتخاب کنیم در ادامه خواهیم گفت…

همچنین قیمت خرید گواهینامه ایزو با توجه به نوع و برند شرکت های CB متفاوت می باشد بطوریکه بعضی از آنها در ایران خوشنام هستند و قیمت های بالاتری را دریافت می کنند.

چرا باید گواهینامه ایزو بخریم؟

این چرایی در واقع همان هدف ما از دریافت و اخذ گواهینامه ایزو می باشد بسیاری از شرکت ها، سازمان ها و پیمانکاران یا برای بهره وری در امور کاری خود گواهینامه ایزو دریافت می کنند، یا می خواهند نفر سومی شرایط و سیستمی کاریشان را چک و بررسی نمایند و رفع مشکلات صورت گیرد یا جهت تبلیغات این کار را می کنند و یا اینکه برای حضور و شرکت در مناقصات و دریافت گرید و افزایش رتبه بندی و یا حتی صادرات کالا به آن نیاز دارند پس به چند علت اشاره شده در فوق می خواهند گواهینامه ایزو خریداری کنند.

لینک مقاله گواهینامه ایزو جهت صادرات

از چه مراکز و مراجعی گواهینامه ایزو معتبر بخریم؟

تنها مرجع اصلي و رسمي ثبت و صدور گواهينامه هاي ايزو براساس تاکيد و توصيه سازمان جهاني استاندارد (ايزو) که در وب سايت آن https://www.iso.org/certification.html صراحتا اشاره شده است اعضاء زير گروه مرجع اعتباردهي IAF مي باشد لذا صدور و دریافت این مدل گواهینامه ها بسیار معتبر می باشد و بقیه مراکز یا اعتباری ندارد و یا بسیار بسیار کم می باشد. در حال حاضر حدود 1350 شرکت صدور گواهینامه CB در سراسر دنیا براساس اطلاعات وب سایت IAF وجود دارد که برخی از آنها در ایران دارای دفتر نمایندگی رسمی می باشند اما از کدامیک می توان گواهینامه ایزو خریداری کرد بهتر است در ادامه لینک مرتبط با آن را بخوانید.

 لینک مقاله گواهینامه ایزو معتبر

مراحل و شرایط خرید گواهینامه ایزو چطور است؟

به منظور دریافت گواهینامه ایزو مراحل زیر بایستی انجام گردد:

  • انتخاب استاندارد مورد نظر از سری استانداردهای ایزو مانند ایزو 9001 یا ایزو 14001
  • آموزش، پیاده سازی و استقرار الزامات استاندارد انتخاب شده ایزو در سازمان و شرکت شما
  • انجام ممیزی داخلی براساس استاندارد ایزو توسط ممیزین داخلی دوره دیده
  • انتخاب شرکت صدور گواهینامه ایزو CB معتبر و عقد قرارداد
  • انجام ممیزی اصلی و سال اول توسط ممیزین ذیصلاح شرکت صدور گواهینامه
  • تهیه گزارش ممیزین و در صورت عدم انطباق احتمالی ثبت و صدور گواهینامه ایزو

مراحل و شرایط خرید گواهینامه ایزو

مدارک لازم برای خرید گواهینامه ایزو چیست؟

مدارک لازم شامل:

  • اسناد و مدارک قانونی شرکت و سازمان متقاضی مانند اساسنامه ثبت شرکتی، پروانه تاسیس و بهره برداری، گواهینامه استاندارد محصولی و …
  • وجود روش های اجرایی، دستورالعمل ها، آیین نامه ها، فرم ها براساس الزامات مورد نیاز استاندارد درخواستی
  • جمع آوری سوابق و مستندات براساس فرم ها و روش های اجرایی

هزینه و قیمت خرید گواهینامه ایزو چقدر است؟

هزینه و قیمت گواهینامه بستگی به عواملی از جمله نوع استاندارد، تعداد سایت های کارگاهی مشتری، تعداد نفر روز برای ممیزی و دیگر پارامترها دارد. با توجه به هزینه های دفاتر نمایندگی از ممیز گرفته تا شارژ گواهینامه ها و سایر عوامل سربار مشاهده قیمت های خیلی پایین جای سوال و تامل دارد که بهتر با دید باز و بررسی های اولیه و خوب این کار صورت پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به لینک مربوط به آن مراجعه نمایید.

هزینه خرید گواهینامه ایزو

خرید گواهینامه ایزو با اصالت و ردیابی آن

اخذ گواهینامه با اصالت یک کم نیاز به بررسی دارد اما کار سختی نیست اما بیان کنیم صرف داشتن کد رجیستری در گواهینامه های ایزو به معنای اعتبار گواهینامه با اصالت نیست! خرید گواهینامه ایزو با اصالت بایستی از مراکز معتبر صورت گیرد و این مراکز و مراجع معتبر چه کسانی هستند در بالا به آن اشاره کردیم و مراکزی را گفتیم که دارای تاییدیه از مجمع اعتباربخشی IAF باشد چون سازمان جهانی استاندارد آن را توصیه کرده است.

در گواهینامه ایزو صادره، نام و لوگو شرکت صدور گواهینامه، نام مشتری، آدرس، دامنه کاری و یا اسکوپ فعالیت، تاریخ صدور گواهینامه و انقضاء آن را مشاهده می کنید.

پس در گام اول دریافت گواهینامه ایزو بااصالت ابتدا ببنید شرکت صدور گواهینامه ایزو که به آنها CB می گوییم مورد تایید نهاد های بالادستی خود هستند یا خیر! ما به این نهاد های بالادستی AB می گوییم. خوشبختانه سازمان IAF این کار را در وب سایت خود آسان کرده است و حتی شما می توانید نام شرکت صدور گواهینامه CB را هم در وب سایت اصلی آن مشاهده نمایید و با خیال راحت خرید خدمات انجام دهید

در گام دوم پس از ثبت و صدور گواهینامه ایزو می توانید از طریق کد رجیستری درج شده در گواهینامه، اعتبار آن را از طریق وب سایت شرکت CB مورد استعلام قراردهید.

خرید گواهینامه ایزو 9001

برای خرید گواهینامه ایزو 9001 باید ببنیم این استاندارد دارای چه مفهومی است و چه کسانی می توانند آن را دریافت نمایند؟

گواهینامه ایزو 9001 یا ایزو کیفیت یکی از پر تقاضاترین و محبوب ترین گواهینامه ایزو در سراسر جهان می باشد که با محوریت مدیریت و تضمین کیفیت ایفا نقش می کند. گواهینامه ایزو 9001 یا همان سیستم مدیریت کیفیت قابل پیاده سازی و اجرا برای تمامی کسب و کارها می باشد. شرکت های خدماتی و تولید کنندگان کالا می توانند این گواهینامه را دریافت نمایند. بنابراین در نوع کالای تولیدی و خدمات ارایه شده فرقی نمی کند و استثنایی وجود ندارد!

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گواهینامه ایزو 9001 کلیک نمایید

خرید گواهینامه ایزو 14001

یا استقرار، پیاده سازی و دریافت گواهینامه ایزو 14001 یا سیستم مدیریت زیست محیطی، شما خود را در قبال محیط زیست متعهد می کنید که آسیبی به آن وارد نمی کنید و اثرات جنبه های محیط زیستی از جمله آلودگی های آب، خاک و هوا را به کمترین میزان می رسانید.

ایزو 14001 به سازمان و شرکت شما اعتبار بین المللی می دهد و می توانید در تبلیغات نیز از آن بهره مند شوید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گواهینامه ایزو 14001 کلیک نمایید

خرید گواهینامه ایزو 45001

ایزو 45001 دارای اثرات و مزایای بسیار خوبی می باشد بطوریکه با دریافت و اخذ این گواهینامه به ایمنی، بهداشت و سلامت کارکنان سازمان خود تعهد می دهید و در قبال سلامتی آنان در محیط کار مسئول هستید. با استقرار این استاندارد در شرکت ها و سازمان ها بایستی ریسک ها و خطراتی که پرسنل را تهدید می کنند شناسایی و ارزیابی کنید و در مواقع اضطراری و حوادث غیر منتظره مانند آتش سوزی، زلزله، سیل و … نیز برنامه ریزی و آمادگی داشته باشید.

این گواهینامه ایزو 45001 به اعتبار و جایگاه سازمان شما در جامع و سطوح بین الملل کمک می کند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گواهینامه ایزو 45001 کلیک نمایید

خرید گواهینامه ایزو برای مناقصات

پیمانکاران در تمامی رشته ها از ابنیه، برق، مخابرات و راه و شهرسازی گرفته تا فضای سبز برای افزایش صلاحیت پیمانکاری خود، رتبه بندی و ارتقاء گرید و همچنین شرکت در مناقصات نیازمند ایزو و ارایه آن در اسناد مناقصه هستند و معمولا گواهینامه هایی که کارفرما ها طلب می کنند بصورت ذیل است:

گواهینامه ایزو 9001 – سیستم مدیریت کیفیت

گواهینامه ایزو 14001 – سیستم مدیریت زیست محیطی

گواهینامه ایزو 45001 – سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت

گواهینامه HSE – سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست

گواهینامه IMS – سیستم مدیریت یکپارچه

گواهینامه ایزو 27001 –  سیستم مدیریت امنیت اطلاعات

خرید گواهینامه ایزو برای دریافت کد IR صادرات

برخی از تولید کنندگان مواد غذایی به ویژه تولیدکنندگان محصولات گوشتی و کشتارگاهی که قصد صادرات کالای خود به کشورهای همسایه را دارند به منظور تاکید بر ایمنی و سلامت مواد غذایی خود و دریافت کد IR از مراجع ذیصلاح مانند سازمان دامپزشکی نیازمند ایزو 22000 و در کنار آن گواهینامه HACCP هستند. این خرید علاوه بر افزایش اعتبار محصولاتشان در حوزه سلامت غذا، تبلیغات خوبی برای کالایشان به همراه خواهد داشت.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گواهینامه ایزو برای صادرات کالا کلیک نمایید.

خرید گواهینامه ایزو فوری

بارها ما در مقالات مختلف در خصوص گواهینامه ایزو فوری صحبت کردیم این بار هم مجدد در این خصوص بحث مختصری می کنیم و پیشنهاد می کنیم به منظور دریافت اطلاعات دقیق تر به لینک مقاله مرتبط با آن مراجعه نمایید.

نظر به زمانبر بودن یکسری از فعالیت های شرکت های صدور گواهینامه CB مانند انجام فرآیندهای ممیز، تهیه گزارش آن و ارسال و بررسی عدم انطباق های احتمالی براساس قوانین سازمان جهانی استاندارد یا همان ایزو ما گواهینامه ایزو فوری، سه روزه، یک هفته ای نداریم!

شاید برای شما پیمانکاری که نیازمند ایزو برای مناقصه هستید نگران کننده باشد اما باید بگوییم برای این کار راهکار قانونی وجود دارد اما خواهشی که ما از شما داریم دنبال گواهینامه های فوری و ارزان قیمت و متاسفانه فیک و جعلی نروید! کافیست با تماس بگیرید تا راهنمایی توسط مشاوران ما انجام گیرد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گواهینامه ایزو فوری مقاله مربوط به آن را کلیک نمایید

مشاوره خرید گواهینامه ایزو

گروه مدیریتی جلالی به عنوان دفتر نمایندگی رسمی شرکت صدور گواهینامه اینسپکت در ایران که دارای تاییدیه از زیر گروهای مجمع اعتباردهی IAF از جمله TURKAK ترکیه و IAS امریکا می باشد آماده ارایه خدمات آموزش، ثبت و صدور گواهینامه ایزو معتبر می باشد خواهشمند است با شماره های 02171057626 و 09102157571 تماس حاصل نمایید. خوشحال خواهیم شد صدای گرم شما عزیزان را بشنویم